Posted on Dodaj komentarz

porządek wizyty duszpasterskiej

data dzień godzina Miejscowość, ulica Ilość księży
27 grudnia

2018 r.

czwartek od 9.00 Kolonia Wyżnica, ul. Nadstawna

 

4
28 grudnia piątek od 9.00 Słodków Pierwszy 3
29 grudnia sobota od 9.00 Suchynia, ul. Suchyńska, Filaretów, Nadrzeczna, Prusa, Żytnia, Bojanowska, Batalionów Chłopskich, Podmiejska 4
30 grudnia niedziela Nie ma kolędy
31 grudnia poniedziałek od 9.00 Spławy I, Spławy II, ul. Ludmiłowska Kowalin 4
1 stycznia 2019 r. wtorek Nie ma kolędy
2 stycznia

 

środa od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Urzędowskiej

bloki  przy PKO na ul. Lubelskiej  51,53,55

3

1

3 stycznia czwartek od 9.00

od 9.00

 

od 16.00

 

od 16.00

 

ul. Zaklikowska, Rzeczycka

domy przy ul. Krzywej, Szewskiej, Skośnej, Śliskiej, Stromej, Miłej

ul. Piłsudskiego, Rycerska, ul. Jasna i

M. Dąbrowskiej

ul. Strażacka, Wierzbowa, Ogrodowa, Wąska, Szkolna

2

1

 

2

 

2

4 stycznia piątek od 9.00

 

od 9.00

domy przy ul. Armii Krajowej i internat za LO

ul. Podwalna, Krakowska, Wesoła, Niecała i ul. Grodzka

1

 

1

5 stycznia sobota od 9.00

 

ul. Struga, ul. Janowska, ul. Modrzewiowa, bloki przy mleczarni, ul. Stróża 4
6 stycznia niedziela Nie ma kolędy
7 stycznia poniedziałek od 9.00

 

 

od 9.00

od 16.00

od 16.00

ul. Olejna, Bożniczna, Bracka, Bagno, Wałowa, Plac Wolności, mieszkania za bankiem PKO przy ul. Kościuszki

domy przy ul. Oboźnej, Zgoda, Łąkowej

ul. Przemysłowa

ul. Kwiatkowicka

1

 

 

1

2

2

8 stycznia wtorek od 9.00

 

od 9.00

od 16.00

od 16.00

ul. Cegielniana, Głęboka, Ostrowiecka, Młyńska

domy przy ul. Kościuszki

bloki przy ul. Lubelskiej 71 i 71A

blok przy ul. Lubelskiej 73

3

 

1

2

2

9 stycznia środa od 9.00

od 16.00

od 16.00

domy przy ul. Lubelskiej

blok przy ul. Lubelskiej 75

blok przy ul. Lubelskiej 77

3

2

2

10 stycznia czwartek od 9.00

 

od 9.00

 

 

od 16.00

od 16.00

domy przy ul. Polnej, Mleczarskiej, Pułaskiego, Ceramicznej, Cmentarnej

domki jednorodzinne przy Alei Tysiąclecia, Starej Baśni, Willowej i ul. Ostrowieckiej za Policją

ul. Narutowicza, Krańcowa, Rybna, Mostowa

ul. Widerlika

2

 

1

 

 

2

2

11 stycznia piątek od 9.00

 

od 16.00

od 16.00

domy przy ul. Jagiellońskiej, Przechodniej i ul. Parkowej

bloki  przy Alei Tysiąclecia 3a i 7

bloki przy ul. Sądowej 6 i 8

2

 

2

2

12 stycznia sobota od 9.00 ul. Lubelska za CPN, Lasy, ul. Wrzosowa, Jodłowa, Bukowa 4
13 stycznia niedziela Nie ma kolędy
14 stycznia poniedziałek od 9.00

od 16.00

od 16.00

Mikulin

bloki przy ul. Sądowej 4

blok przy ul. Kochanowskiego 5

2

2

2

15 stycznia wtorek od 9.00

od 16.00

od 16.00

od 16.00

Pasieka

blok przy ul. Kochanowskiego 3

blok przy ul. Kochanowskiego 1 i 1A

blok przy ul. Osterwy 4

4

2

1

1

16 stycznia środa od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Osterwy 1,3,6

blok przy ul. Spółdzielczej 4

2

2

17 stycznia czwartek od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Spółdzielczej 6

blok przy ul. Spółdzielczej 8

2

2

18 stycznia piątek od 16.00 blok przy ul. Koszarowej 14 4
19 stycznia sobota od 9.00 Podlesie, ul. Podleska, Górna, Dolna, Wiosenna i ulice przyległe, Jarowa 4
20 stycznia niedziela Nie ma kolędy
21 stycznia poniedziałek od 16.00

od 16.00

blok przy ul.    Koszarowej 12

blok przy ul. Koszarowej 10

2

2

22 stycznia wtorek od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 8 i 8a

domki przy ul. Koszarowej oraz blok przy ul. Koszarowej 6

2

2

23 stycznia środa od 16.00 kolęda – na indywidualne zgłoszenia
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *