Święcenia prezbiteriatu

Podaje się do publicznej wiadomości wiernych, że za zgodą Administratora Archidiecezji Lubelskiej, Księdza Biskupa Mieczysława Cisło, mają przystąpić do święceń prezbiteratu diakoni Krzysztof Flis i Marcin Jasiński, pochodzący z naszej parafii WNMP w Kraśniku, wychowankowie Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.
Udzielenie święceń prezbiteratu przewidziane jest na 4 czerwca br. w Archikatedrze Lubelskiej o godzinie 10.30.
Zgodnie ze zwyczajem nowo wyświęceni kapłani będą odprawiali pierwszą swoją Mszę św. zwaną Prymicją w swojej rodzinnej parafii. Zapraszamy więc na Mszę św. Prymicyjną ks. Marcina Jasińskiego 5 czerwca o godzinie 12.00 oraz na Mszę św. Prymicyjną ks. Krzysztofa Flisa 12 czerwca o godzinie 12.00.