data
|
dzień
|
godzina
|
Miejscowość, ulica
|
Ilość księży
|
28 grudnia
|
poniedziałek
|
od 9.00
|
Kolonia Wyżnica, ul. Nadstawna |
4
|
29 grudnia
|
wtorek
|
od 9.00
|
Suchynia, ul. Suchyńska, Filaretów, Nadrzeczna, Prusa, Żytnia, Bojanowska, Batalionów Chłopskich, Podmiejska |
4
|
30 grudnia
|
środa
|
od 9.00
|
Spławy I, Spławy II, Kowalin |
4
|
31 grudnia
|
czwartek
|
od 9.00
|
Podlesie, ul. Podleska i przyległe ulice |
4
|
2 stycznia
|
sobota
|
od 9.00
|
domy przy ul. Struga, ul. Janowskiej, ul. Modrzewiowa, bloki przy mleczarni, ul. Stróża |
4
|
4 stycznia
|
poniedziałek
|
od 9.00
od 9.00
od 16.00
|
domy przy ul. Lubelskiej
domy przy ul. Oboźnej i ul. Zgoda
blok przy Alei Tysiąclecia 3a |
2
1
1
|
5 stycznia
|
wtorek
|
od 9.00
od 9.00
od 16.00
|
Pasieka i Widerlika
domki jednorodzinne przy Alei Tysiąclecia i ul. Ostrowieckiej
blok przy Alei Tysiąclecia 7 |
2
1
1
|
7 stycznia
|
czwartek
|
od 9.00
od 9.00
od 16.00
|
ul. Zaklikowska i Rzeczycka
domy przy ul. Krzywej, Szewskiej, Skośnej, Śliskiej, Stromej, Miłej
bloki przy PKO na ul. Lubelskiej 51,53,55 |
2
1
1
|
8 stycznia
|
piątek
|
od 9.00
od 9.00
od 16.00
|
ul. Cegielniana, Głęboka, Ostrowiecka, Młyńska
ul. Olejna, Bożniczna, Bracka, Bagno, Wałowa
blok przy ul. Osterwy 1 |
2
1
1
|
9 stycznia
|
sobota
|
od 9.00
od 9.00
|
Lasy, ul. Wrzosowa, Jodłowa, Bukowa
blok przy ul. Osterwy 3 |
3
1
|
11 stycznia
|
poniedziałek
|
od 9.00
od 9.00
od 16.00
|
domy przy ul. Urzędowskiej
Plac Wolności, mieszkania za bankiem PKO przy ul. Kościuszki i domy przy ul. Kościuszki
blok przy ul. Osterwy 4 |
2
1
1
|
12 stycznia
|
wtorek
|
od 9.00
od 9.00
od 16.00
|
domy przy ul. Jagiellońskiej i ul. Parkowej
domy przy ul. Polnej, Mleczarskiej, Pułaskiego, Ceramicznej
blok przy ul. Osterwy 6 |
2
1
1
|
13 stycznia
|
środa
|
od 9.00
od 9.00
od 16.00
od 16.00
|
Piłsudskiego
ul. Strażacka
ul. Kwiatkowicka
ul. Przemysłowa |
1
1
1
1
|
14 stycznia
|
czwartek
|
od 9.00
od 9.00
od 16.00
|
ul. Wąska, Szkolna, Łąkowa, Wierzbowa, Rycerska, Ogrodowa
ul. Jasna i ul. M. Dąbrowskiej
domki przy ul. Koszarowej oraz blok przy ul. Koszarowej 6 |
1
1
2
|
15 stycznia
|
piątek
|
od 9.00
od 9.00
od 9.00
od 16.00
|
ul. Podwalna, Krakowska, Wesoła, Niecała i ul. Grodzka
domy przy ul. Armii Krajowej i internat za LO
Mikulin
blok przy ul. Kochanowskiego 1 i 1A |
1
1
1
|
16 stycznia
|
sobota
|
od 9.00
od 9.00
|
Słodków Pierwszy
ul. Narutowicza, Krańcowa, Rybna i Mostowa |
3
1
|
18 stycznia
|
poniedziałek
|
Od 16.00
|
blok przy ul. Koszarowej 14 |
4
|
19 stycznia
|
wtorek
|
od 16.00
od 16.00
|
blok przy ul. Koszarowej 12
blok przy ul. Koszarowej 10 |
2
2
|
20 stycznia
|
środa
|
od 16.00
|
blok przy ul. Koszarowej 8
blok przy ul. Koszarowej 8a |
2
2
|
21 stycznia
|
czwartek
|
od 16.00
od 16.00
|
blok przy ul. Kochanowskiego 3
blok przy ul. Kochanowskiego 5 |
2
2
|
22 stycznia
|
piątek
|
od 16.00
od 16.00
|
blok przy ul. Spółdzielczej 4
blok przy ul. Spółdzielczej 6 |
2
2
|
23 stycznia
|
sobota
|
od 9.00
od 9.00
od 9.00
|
blok przy ul. Spółdzielczej 8
bloki przy ul. Sądowej 4
bloki przy ul. Sądowej 6 i 8 |
2
1
1
|
25 stycznia
|
poniedziałek
|
od 16.00
od 16.00
|
blok przy ul. Lubelskiej 77
blok przy ul. Lubelskiej 75 |
2
2
|
26 stycznia
|
wtorek
|
od 16.00
od 16.00
|
blok przy ul. Lubelskiej 73
bloki przy ul. Lubelskiej 71 i 71A |
2
2
|
27 stycznia
|
środa
|
od 16.00
|
kolęda – na indywidualne zgłoszenia |
|