Wakacje

1. Dla dzieci z naszej parafii organizowane są kolonie wakacyjne w Zakopanem. Dzieci można zapisywać u s. Rafaeli.
2. W miesiącu lipcu zapraszamy o godzinie 17.00 na Adoracje Najświętszego Sakramentu prowadzone przez Wspólnotę Krwi Chrystusa.
3. Jak co roku 5 sierpnia przyjmiemy w naszej parafii pielgrzymów z grupy chełmsko-krasnostawskiej. Zapraszamy wszystkich na wspólną z pielgrzymami w tym dniu Eucharystię w naszej kraśnickiej farze, a naszych gości na szlaku pielgrzymim nasi parafianie przyjmą poczęstunkiem. Mam nadzieję, że nie zabraknie ludzi o wielkim sercu, którzy zaangażują się w te przygotowania, jak i tych, którzy wesprą produktami przygotowanie posiłku dla pielgrzymów. Z góry dziękujemy.
4. W dniu 15 sierpnia będziemy obchodzić doroczny odpust ku czci Wniebowzięcia NMP. Sumę odpustową odprawi ks. kan. Jerzy Jabłoński, emerytowany wieloletni proboszcz Parafii Wilkołaz, który w tym roku obchodzi jubileusz 60-lecia święceń kapłańskich. Zapraszamy na te uroczystości wszystkich czcicieli Matki Bożej