XXIII Niedziela zwykła – 6 września 2020 r. ogłoszenia duszpasterskie

XXIII Niedziela zwykła – 6 września 2020 r.

1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominali następujących świętych: dzisiaj czczą swoja patronkę panie o imieniu Beata; w poniedziałek 7 września – wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego; we wtorek 8 września – święto Narodzenia NMP – na Mszach św. o godz. 6.30, 7.00, 7.30 i 18.00 poświęcenie ziarna siewnego i nasion; w sobotę 12 września – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. Wśród solenizantów jest nasz pan Radny Jacek Zych. Wszystkim solenizantkom i solenizantom z nadchodzącego tygodnia  składamy już dzisiaj serdeczne życzenia.
  2. Najbliższa sobota 12 września to druga sobota miesiąca. Zapraszamy więc o godz. 18.00 na Mszę św. i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie.
  3. Natomiast w następną niedzielę 13 września o godz. 17.00 będzie nabożeństwo fatimskie i procesja wokół kościoła, a następnie Msza św. zbiorowa do MB Fatimskiej. Nabożeństwo przygotowuje tym razem Legion Maryi.
  4. Pragnę podziękować wszystkim osobom, które w ostatnim tygodniu sprzątały kościół. Chętnych do pomocy w sprzątaniu naszej świątyni zapraszam w najbliższy piątek po wieczornym nabożeństwie.
  5. Zachęcam do zainteresowania się w naszym kiosku „pod Lipą” najnowszymi numerami prasy katolickiej: szczególnie polecam Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
  6. W nadchodzącym tygodniu będą odprawione Msze św. w 30 dzień po śmierci za następujące osoby: za śp. Wiesława Morawskiego – w poniedziałek 7 września o godz. 6.30; za śp. Krystynę Dąbek – w czwartek 10 września o godz. 6.30; za śp. Wandę Oszust – w piątek 11 września o godz. 6.30. W ich intencji i za wszystkich naszych zmarłych pomódlmy się jeszcze razem: Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…