Zaproszenie na uroczystości odpustowe

Od pięciu lat uroczystości odpustowe w naszej parafii mają też wymiar święta całej społeczności kraśnickiej, ponieważ Miasto Kraśnik obchodzi je jako Dzień Patronki Miasta, Pani Kraśnickiej. Miło nam zaprosić całe rodziny w imieniu własnym i Pana Burmistrza Wojciecha Wilka do uczestnictwa we Mszy św. w intencji Kraśniczan i Żołnierzy Wojska Polskiego w poniedziałek 15 sierpnia o godz. 12.00 w naszym kościele. Od godz. 15.00 w Parku im. Św. Jana Pawła II odbędzie się festyn familijny. W programie zobaczymy koncert kraśnickich wokalistów, pokaz fireshow, kino plenerowe. Zaplanowano także szereg atrakcji dla rodzin: animacje, zabawy plastyczne, warsztaty rękodzielnicze, dmuchańce, stoiska lokalnych rękodzielników oraz gastronomiczne. Szczegółowe informacje dotyczące całego programu Święta Patronki Miasta dostępne są w Internecie na stronie Urzędu Miasta oraz na plakatach.