Porządek kolędy 27 grudnia 2015r do 23.01.2016r

Opublikowano:

 Poniżej prezentujemy obowiązujący porządek kolędy.

 

 

data

dzień

godzina

Miejscowość, ulica

Ilość księży

27 grudnia
2016 r

wtorek

od 9.00

Kolonia Wyżnica, ul. Nadstawna

3

28 grudnia

środa

od 9.00

Suchynia, ul. Suchyńska, Filaretów, Nadrzeczna, Prusa, Żytnia, Bojanowska, Batalionów Chłopskich, Podmiejska

4

29 grudnia

czwartek

od 9.00

Spławy I, Spławy II, , ul. Ludmiłowska Kowalin

4

30 grudnia

piątek

od 9.00

domy przy ul. Struga, ul. Janowskiej, ul. Modrzewiowa, bloki przy mleczarni, ul. Stróża

4

31 grudnia

sobota

od 9.00

Słodków Pierwszy

4

2 stycznia
2017r

poniedziałek

od 9.00

ul. Zaklikowska, Rzeczycka
Pasieka i Widerlika

3

3 stycznia

wtorek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

od 16.00

od 16.00

domy przy ul. Lubelskiej

domy przy ul. Oboźnej, ul. Zgoda, ul. Łąkowej

bloki przy ul. Sądowej 4

bloki przy ul. Sądowej 6 i 8

blok przy Alei Tysiąclecia 7

2

1

2

4 stycznia

czwartek

od 9.00
od 9.00

od 16.00

blok przy Alei Tysiąclecia 3a
domki jednorodzinne przy Alei Tysiąclecia i ul. Ostrowieckiejdomy przy ul. Krzywej, Szewskiej, Skośnej, Śliskiej, Stromej, Miłej
bloki przy PKO na ul. Lubelskiej 51,53,55

2

1

1

5 stycznia

czwartek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Cegielniana, Głęboka, Ostrowiecka, Młyńska

ul. Olejna, Bożniczna, Bracka, Bagno, Wałowa, Plac Wolności, mieszkania za bankiem PKO

blok przy ul. Osterwy 1, 3, 6

2

1

1

7 stycznia

sobota

od 9.00

Lasy, ul. Wrzosowa, Jodłowa, Bukowa

4

9 stycznia

poniedziałek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Urzędowskiej

przy ul. Kościuszki i domy przy ul. Kościuszki

blok przy ul. Osterwy 4

2

1

1

10 stycznia

wtorek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Jagiellońskiej i ul. Parkowej

domy przy ul. Polnej, Mleczarskiej, Pułaskiego, Ceramicznej

ul. Podwalna, Krakowska, Wesoła, Niecała i ul. Grodzka

2

1

1

11 stycznia

środa

od 9.00

od 9.00

od 16.00

od 16.00

Piłsudskiego ul. Wąska, Szkolna, Rycerska,

ul. Strażacka Wierzbowa, Ogrodowa

ul. Kwiatkowicka

ul. Przemysłowa

1

1

2

2

12 stycznia

czwartek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Jasna i ul. M. Dąbrowskiej

domki przy ul. Koszarowej oraz blok przy ul. Koszarowej 6

ul. Narutowicza, Krańcowa, Rybna i Mostowa

1

1

2

13 stycznia

piątek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

od 16.00

domy przy ul. Armii Krajowej i internat za LO

Mikulin

blok przy ul. Kochanowskiego 1 i 1A bloki

przy ul. Lubelskiej 71 i 71A

1

1

1

1

14 stycznia

sobota

od 9.00

od 9.00

Podlesie, ul. Podleska i przyległe ulice

blok przy ul. Spółdzielczej 8

3

1

16 stycznia

poniedziałek

Od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 14

4

17 stycznia

wtorek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 12

blok przy ul. Koszarowej 10

2

2

18 stycznia

środa

od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 8

blok przy ul. Koszarowej 8a

2

2

19 stycznia

czwartek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Kochanowskiego 3

blok przy ul. Kochanowskiego 5

2

2

20 stycznia

piątek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Spółdzielczej 4

blok przy ul. Spółdzielczej 6

2

2

21 stycznia

sobota

od 9.00

od 9.00

blok przy ul. Lubelskiej 73

blok przy ul. Lubelskiej 75

2

2

23 stycznia

poniedziałek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Lubelskiej 77 kolęda – na indywidualne zgłoszenia

kolęda – na indywidualne zgłoszenia

2

 

 

Arena Młodych na Arenie Lublin – rozwiń i podziel się – swoim talentem

Opublikowano:

Przed centralnymi obchodami Światowych Dni Młodzieży w Krakowie do Archidiecezji Lubelskiej ma przybyć kilka tysięcy młodych ludzi z całego świata. Zagoszczą u nas Belgowie, Francuzi, ale także reprezentanci Włoch, Hiszpanii, Ukrainy, Brazylii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Filipin, Kuby, Słowenii, Papui-Nowej Gwinei.
Punktem kulminacyjnym pobytu gości w naszej archidiecezji („dni w diecezji”) będzie spotkanie w dniu 23 lipca na stadionie Arena Lublin. Na Arenie spotkają się uczestnicy czterech korowodów, które, roztańczone i kolorowe, ze śpiewem na ustach, wejdą na stadion. Na czterech scenach wystąpi 300 aktorów-wolontariuszy oraz 800-osobowy chór. W programie zaplanowane jest przedstawienie nawiązujące do historii Lublina, uroczysta Msza Święta, a następnie widowisko, które będzie oparte na historii Abrahama zakończone adoracją Najświętszego Sakramentu.
Przygotowania do tego wydarzenia już się rozpoczęły, ale wciąż dołączyć mogą wszyscy chętni, którzy swoim talentem chcą wspomóc to przedsięwzięcie. Stworzone zostały specjalne grupy warsztatowe: muzyczne, teatralne, a także m.in. żonglerskie, szczudlarskie i bębniarskie, które prowadzą cenieni profesjonaliści. Organizatorzy w dalszym ciągu przyjmują zgłoszenia osób, które ukończyły 16 lat. Szczegóły na stronie internetowej sdm.lublin.pl w zakładce Arena Młodych. W wydarzeniu na stadionie mogą wziąć udział wszyscy chętni, nie tylko pielgrzymi i wolontariusze.

Kolęda 28 grudnia 2015r do 26.01.2016r

Opublikowano:

data

dzień

godzina

Miejscowość, ulica

Ilość księży

28 grudnia

poniedziałek

od 9.00

Kolonia Wyżnica, ul. Nadstawna

4

29 grudnia

wtorek

od 9.00

Suchynia, ul. Suchyńska, Filaretów, Nadrzeczna, Prusa, Żytnia, Bojanowska, Batalionów Chłopskich, Podmiejska

4

30 grudnia

środa

od 9.00

Spławy I, Spławy II, Kowalin

4

31 grudnia

czwartek

od 9.00

Podlesie, ul. Podleska i przyległe ulice

4

2 stycznia

sobota

od 9.00

domy przy ul. Struga, ul. Janowskiej, ul. Modrzewiowa, bloki przy mleczarni, ul. Stróża

4

4 stycznia

poniedziałek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Lubelskiej

domy przy ul. Oboźnej i ul. Zgoda

blok przy Alei Tysiąclecia 3a

2

1

1

5 stycznia

wtorek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

Pasieka i Widerlika

domki jednorodzinne przy Alei Tysiąclecia i ul. Ostrowieckiej

blok przy Alei Tysiąclecia 7

2

1

1

7 stycznia

czwartek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Zaklikowska i Rzeczycka

domy przy ul. Krzywej, Szewskiej, Skośnej, Śliskiej, Stromej, Miłej

bloki przy PKO na ul. Lubelskiej 51,53,55

2

1

1

8 stycznia

piątek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Cegielniana, Głęboka, Ostrowiecka, Młyńska

ul. Olejna, Bożniczna, Bracka, Bagno, Wałowa

blok przy ul. Osterwy 1

2

1

1

9 stycznia

sobota

od 9.00

od 9.00

Lasy, ul. Wrzosowa, Jodłowa, Bukowa

blok przy ul. Osterwy 3

3

1

11 stycznia

poniedziałek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Urzędowskiej

Plac Wolności, mieszkania za bankiem PKO przy ul. Kościuszki i domy przy ul. Kościuszki

blok przy ul. Osterwy 4

2

1

1

12 stycznia

wtorek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Jagiellońskiej i ul. Parkowej

domy przy ul. Polnej, Mleczarskiej, Pułaskiego, Ceramicznej

blok przy ul. Osterwy 6

2

1

1

13 stycznia

środa

od 9.00

od 9.00

od 16.00

od 16.00

Piłsudskiego

ul. Strażacka

ul. Kwiatkowicka

ul. Przemysłowa

1

1

1

1

14 stycznia

czwartek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Wąska, Szkolna, Łąkowa, Wierzbowa, Rycerska, Ogrodowa

ul. Jasna i ul. M. Dąbrowskiej

domki przy ul. Koszarowej oraz blok przy ul. Koszarowej 6

1

1

2

15 stycznia

piątek

od 9.00

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Podwalna, Krakowska, Wesoła, Niecała i ul. Grodzka

domy przy ul. Armii Krajowej i internat za LO

Mikulin

blok przy ul. Kochanowskiego 1 i 1A

1

1

1

16 stycznia

sobota

od 9.00

od 9.00

Słodków Pierwszy

ul. Narutowicza, Krańcowa, Rybna i Mostowa

3

1

18 stycznia

poniedziałek

Od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 14

4

19 stycznia

wtorek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 12

blok przy ul. Koszarowej 10

2

2

20 stycznia

środa

od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 8

blok przy ul. Koszarowej 8a

2

2

21 stycznia

czwartek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Kochanowskiego 3

blok przy ul. Kochanowskiego 5

2

2

22 stycznia

piątek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Spółdzielczej 4

blok przy ul. Spółdzielczej 6

2

2

23 stycznia

sobota

od 9.00

od 9.00

od 9.00

blok przy ul. Spółdzielczej 8

bloki przy ul. Sądowej 4

bloki przy ul. Sądowej 6 i 8

2

1

1

25 stycznia

poniedziałek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Lubelskiej 77

blok przy ul. Lubelskiej 75

2

2

26 stycznia

wtorek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Lubelskiej 73

bloki przy ul. Lubelskiej 71 i 71A

2

2

27 stycznia

środa

od 16.00

kolęda – na indywidualne zgłoszenia