data | dzień | godzina | Miejscowość, ulica | Ilość księży |
---|---|---|---|---|
27 grudnia | sobota | od 9.00 | Kolonia Wyżnica, ul. Nadstawna | 4 |
29 grudnia | poniedziałek | od 9.00 | Spławy I i Spławy II | 4 |
30 grudnia | wtorek | od 9.00 | Suchynia, ul. Suchyńska, Filaretów, Nadrzeczna, Prusa, ul. Żytnia, Bojanowska, Batalionów Chłopskich, Podmiejska | 4 |
31 grudnia | środa | od 9.00 | Kowalin | 4 |
2 stycznia | piątek | od 9.00 | Podlesie, ul. Podleska i przyległe ulice | 4 |
3 stycznia | sobota | od 9.00 | domy przy ul. Struga, ul. Janowskiej, ul. Modrzewiowa, bloki przy mleczarni, Stróża | 4 |
5 stycznia | poniedziałek | od 9.00 od 9.00 |
Pasieka Widerlika |
2 1 |
7 stycznia | środa | od 9.00 od 16.00 |
ul. Zaklikowska i Rzeczycka domy przy ul. Oboźnej i ul. Zgoda |
2 2 |
8 stycznia | czwartek | od 9.00 od 16.00 |
ul. Cegielniana, Głęboka, Ostrowiecka, Młyńska domy przy ul. Armii Krajowej i internat za LO |
2 1 |
9 stycznia | piątek | od 9.00 od 16.00 |
domy przy ul. Lubelskiej ul. Grodzka |
2 1 |
10 stycznia | sobota | od 9.00 | Lasy, ul. Wrzosowa, Jodłowa, Bukowa | 3 |
12 stycznia | poniedziałek | od 9.00 od 9.00 od 16.00 |
domki jednorodzinne przy Alei Tysiąclecia i ul. Ostrowieckiej domy przy ul. Urzędowskiej ul. M. Dąbrowskiej |
1 2 1 |
13 stycznia | wtorek | od 9.00 od 9.00 od 16.00 |
domy przy ul. Jagiellońskiej i ul. Parkowej ul. Jasna i Piłsudskiego ul. Strażacka |
2 1 1 |
14 stycznia | środa | od 9.00 od 16.00 |
domy przy ul. Krzywej, Szewskiej, Skośnej, Śliskiej, Stromej, Miłej domy przy ul. Polnej, Mleczarskiej, Pułaskiego, Ceramicznej |
2 2 |
15 stycznia | czwartek | od 9.00 od 9.00 od 16.00 |
ul. Wąska, Szkolna, Łąkowa, Wierzbowa, Rycerska, Ogrodowa Plac Wolności, mieszkania za bankiem PKO przy ul. Kościuszki i domy przy ul. Kościuszki ul. Podwalna, Krakowska, Wesoła, Niecała |
1 1 1 |
16 stycznia | piątek | od 9.00 od 9.00 od 16.00 |
ul. Narutowicza, Krańcowa, Rybna i Mostowa ul. Olejna, Bożniczna, Bracka, Bagno, Wałowa bloki przy PKO na ul. Lubelskiej 51,53,55 |
1 1 1 |
17 stycznia | sobota | od 9.00 | Słodków Pierwszy | 3 |
19 stycznia | poniedziałek | od 16.00 | blok przy ul. Koszarowej 14 | 4 |
20 stycznia | wtorek | od 16.00 | blok przy ul. Koszarowej 12 blok przy ul. Koszarowej 10 |
2 2 |
21 stycznia | środa | od 16.00 | blok przy ul. Koszarowej 8 blok przy ul. Koszarowej 8a |
2 2 |
22 stycznia | czwartek | od 16.00 | domki przy ul. Koszarowej oraz blok przy ul. Koszarowej 6 blok przy Alei Tysiąclecia 3a |
2 1 |
23 stycznia | piątek | od 16.00 | blok przy Alei Tysiąclecia 7 blok przy ul. Kochanowskiego 1 i 1A |
1 2 |
24 stycznia | sobota | od 9.00 | ul. Kwiatkowicka i ul. Przemysłowa Mikulin |
2 1 |
26 stycznia | poniedziałek | od 16.00 | blok przy ul. Kochanowskiego 3 blok przy ul. Kochanowskiego 5 |
2 2 |
27 stycznia | wtorek | od 16.00 | blok przy ul. Spółdzielczej 4 blok przy ul.Spółdzielczej 6 |
2 2 |
28 stycznia | środa | od 16.00 | blok przy ul. Spółdzielczej 8 blok przy ul. Osterwy 1 |
2 1 |
29 stycznia | czwartek | od 16.00 | blok przy ul. Osterwy 3 blok przy ul. Osterwy 4 |
1 2 |
30 stycznia | piątek | od 16.00 | blok przy ul. Osterwy 6 bloki przy ul. Sądowej 4 bloki przy ul. Sądowej 6 i 8 |
1 1 2 |
31 stycznia | sobota | od 9.00 | bloki przy ul. Lubelskiej 71 i 71A blok przy ul. Lubelskiej 73 |
2 2 |
2 lutego | poniedziałek | od 16.00 | blok przy ul. Lubelskiej 75 blok przy ul. Lubelskiej 77 |
2 2 |
3 lutego | wtorek | kolęda – na indywidualne zgłoszenia |
Tag: wizyta duszpasterska
Porządek wizyty duszpasterskiej
21 stycznia – poniedziałek
od 15.30 – blok przy ul. Koszarowej 14 (4 księży)
22 stycznia – wtorek
od 9.00 – domy przy ul. Oboźnej i ul. Zgoda (2 księży);
od 15.30 – domki przy ul. Koszarowej oraz blok przy ul. Koszarowej 6 (2 księży)
23 stycznia – środa
od 15.30 – blok przy ul. Koszarowej 10 (2 księży), blok przy Alei 1000-lecia 3a (1 ksiądz)
24 stycznia – czwartek
od 15.30 – blok przy ul. Koszarowej 12 (3 księży)
25 stycznia – piątek
od 9.00 – ul. Olejna, Bożniczna, Bracka, Bagno, Wałowa (1 ksiądz);
od 15.30 – blok przy ul. Koszarowej 8 (3 księży)
26 stycznia – sobota
od 9.00 – domy przy ul. Struga, ul. Janowskiej, Stróża, bloki przy mleczarni (4 księży)
28 stycznia – poniedziałek
od 9.00 – domy przy ul. Strażackiej (1 ksiądz)
od 15.30 – blok przy ul. Koszarowej 8 A (2 księży)
29 stycznia – wtorek
od 9.00 – ul. Kwiatkowicka (1 ksiądz), ul. Przemysłowa (1 ksiądz)
od 15.30 – blok przy ul. Osterwy 1 (1 ksiądz), blok przy ul. Osterwy 3 (1 ksiądz);
30 stycznia – środa
od 15.30 – blok przy ul. Lubelskiej 75 (2 księży), blok przy ul. Osterwy 6 (1 ksiądz); ul. Armii Krajowej i internat za LO (1 ksiądz)
31 stycznia – czwartek
od 15.30 – blok przy ul. Lubelskiej 77 (3 księży)
1 lutego – piątek
od 9.00 – domy przy ul. Lubelskiej (4 księży);
2 lutego – sobota
od 10.00 – domy przy ul. Urzędowskiej (4 księży),
4 lutego – poniedziałek
od 15.30 – blok przy ul. Lubelskiej 73 (2 księży), blok przy ul. Osterwy 4 (2 księży)
5 lutego – wtorek
od 9.00 – domy przy ul. Krzywej, Szewskiej, Skośnej, Śliskiej, Stromej, Miłej (2 księży)
od 15.30 – ul. Wąska, Szkolna, Łąkowa, Wierzbowa, Rycerska, Ogrodowa (1 ksiądz), ul. Jasna, Piłsudskiego (1 ksiądz),
6 lutego – środa
od 15.30 – ul. Narutowicza, Krańcowa, Rybna i Mostowa (2 księży); blok przy ul. Kochanowskiego 1 i 1A (2 księży)
7 lutego – czwartek
od 9.00 – domy przy ul. Polnej, Mlecznej, Pułaskiego, Ceramicznej (1 ksiądz)
od 15.30 – blok przy ul. Kochanowskiego 3 (3 księży)
8 lutego – piątek
od 9.00 – ul. Podwalna, Krakowska, Wesoła, Niecała (1 ksiądz);
od 15.30 – blok przy ul. Kochanowskiego 5 (2 księży)
9 lutego – sobota
od 9.00 – domy przy ul. Cegielnianej, Głębokiej, Ostrowieckiej, Młyńskiej (2 księży);
od 15.30 – Plac Wolności, mieszkania za bankiem PKO przy ul. Kościuszki, domy przy ul. Kościuszki (1 ksiądz)