Orszak Trzech Króli 2023

Po pandemicznej przerwie do Kraśnika powrócił Orszak Trzech Króli. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegała pod hasłem „Niechaj prowadzi nas gwiazda”. Uczestnicy orszaku stali się aktorami jasełek przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku. Św. Józef zaapelował, by każdy z uczestników wydarzenia stał się głosicielem Dobrej Nowiny o Nowonarodzonym. Dlatego też co kilka minut Kraśnik mógł usłyszeć orszakowy okrzyk: „Obudź się! Jezus się narodził”. Wydarzenie było współorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz ZHR.

Wizyta duszpasterska

Zapraszamy do zapoznania się z planem wizyty duszpasterskiej w naszej parafii.

Rekolekcje adwentowe

Czwartek /15.12/
16.00 –  dzieci
18.00 – dorośli

Piątek /16.12/, Sobota /17.12/
9.00 – dorośli
10.30 – dorośli
12.00 – dorośli
16.00 – dzieci
18.00 – dorośli
Po Mszy świętej o godz. 18.00 nauka dla młodzieży

Niedziela /18.12/
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

Spowiedź: piątek i sobota pół godziny przed Mszą świętą

Rekolekcje prowadzi ks. Wojciech Rebeta

Spotkania KSM

Reaktywujemy oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy naszej parafii. Zapraszamy młodzież od VII klasy SP do II klasy ponadpodstawowej. Pierwsze spotkanie w piątek (2.12), o godz. 19:00 w salkach przy dolnym dziedzińcu kościoła.

Opłatki na stół wigilijny

W pierwszą niedzielę Adwentu zostały pobłogosławione opłatki. Można je otrzymać w zakrystii kościoła. W ramach sąsiedzkiej pomocy można też wziąć opłatki dla sąsiadów z bloku lub z ulicy, szczególnie dla starszych, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Dobrowolne ofiary z okazji opłatka są przeznaczone na remont naszej świątyni.