II Niedziela zwykła – 14 stycznia 2024 r. ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela zwykła – 14 stycznia 2024 r.

1. W nadchodzącym tygodniu swoje imieniny obchodzą m.in. panie Agnieszki oraz panowie Sebastianowie, Fabianowie i Mariuszowie. Wśród solenizantów jest także ks. Wikariusz Mariusz Wójcik, za którego będziemy się modlili w przyszłą niedzielę 21 stycznia o godz. 12.00. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy już dziś serdeczne życzenia.
  2. W najbliższy wtorek 16 stycznia Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na comiesięczną Mszę św. w stałych intencjach oraz później na spotkanie opłatkowe do Sali domu parafialnego.
  3. W przyszłą niedzielę 21 stycznia po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się w Sali domu parafialnego spotkanie Kółek Różańcowych. Zapraszamy.
  4. Dziękuję osobom sprzątającym nasz kościół w ostatnim tygodniu. Zapraszam chętnych do pomocy w sprzątaniu naszej świątyni w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na remont naszego kościoła. Podziękowania imienne kieruję do następujących osób: Mieczysław i Jadwiga Flisowie; po 200 zł:; Helena Paszkowska, Lucyna Kozłowicz; Roma Lewaszow z rodziną;
  6. Podajemy porządek wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu: 15 stycznia w poniedziałek: od godz. 16.00: blok przy ul. Koszarowej 14; 16 stycznia we wtorek: od godz. 16.00: blok przy ul. Koszarowej 12; 17 stycznia w środę: od godz. 16.00: bloki przy ul. Koszarowej 8 i 8A; 18 stycznia w czwartek: od godz. 16.00 – domki przy ul. Koszarowej 4 oraz bloki przy ul. Koszarowej 6 i 10; 19 stycznia w piątek: od godz. 16.00: bloki przy ul. Sądowej 4, 6 i 8; 20 stycznia w sobotę: od godz. 9.00 – Podlesie, ul. Podleska, Górna, Dolna, Wiosenna i ulice przyległe, Jarowa. 21 stycznia w przyszłą niedzielę nie ma kolędy. 22 stycznia w poniedziałek: od godz. 16.00: bloki przy Alei Tysiąclecia 3A i 7 oraz blok przy ul. Osterwy 4.

W następną niedzielę będzie podany rozkład kolędy na koleiny ostatni tydzień odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii.

7. W nadchodzącym tygodniu będą odprawione Msze św. w 30 dzień po śmierci za następujące osoby: za śp. Ryszarda Mazurka – w środę 17 stycznia o godz. 7.00; za śp. Teresę Krzyżak – w czwartek 18 stycznia o godz. 7.30; za śp. Mieczysława Pyzika – w piątek 19 stycznia o godz. 6.30. W ostatnim zaś tygodniu odeszli do Pana: śp. Irena Kulina, Wojciech Ogrodowicz, Krystyna Wilk, Karol Sierek, Stanisława Bral. Krystyna Rdzeń, Józef Topolski. Zmarł także emerytowany proboszcz z parafii Stróża, ks. kanonik Stanisław Łątka, którego pogrzeb będzie w środę 17 stycznia o godz. 11.00 w Stróży. W intencji wymienionych zmarłych pomódlmy się teraz wspólnie: Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie….